کارتن پستی سایز 1 :

کارتن پستی سایز 1 در ابعاد 10*10*15 و از جنس ورق سه لایه ساخته شده است.

این مدل کارتن از پر مصرف ترین کارتن های پستی در فروش گاه های اینترنتی و دفاتر پیشخوان خدمات دولت می باشد و در بسته های 30 عددی تسمه کشی شده است. محصولاتی از نوع دیجیتال، لوازم آرایشی،بدلیجات و لوازم تزئینی کوچک را میتوان در کارتن پستی سایز 1 بسته بندی کرد.

قیمت مناسب در کنار ساخت با آخرین استاندارد ایران پست و درج آدرس فرستنده و گیرنده از خصوصیات بارز این مدل کارتن می باشد.

قیمت کارتن پستی سایز 1 :

این مدل کارتن ، ارزان ترین نوع کارتن پستی می باشد. و قیمت گزاری آن با مقدار تیراژ سفارشی ارتباط مستقیم دارد. قیمت این مدل کارتن را میتوان برای سفارش های زیر 200عدد از سایت مشاهده کرد. و برای تیراژ های بالاتر بهتر است با کارشناسان اسباب کارتن تماس گرفت و استعلام قیمت را بر اساس تیراژ در خواست کرد.

خرید کارتن پستی :

باری ثبت سفارش و خرید کارتن پستی بهتر است ابتدا با کارشناسان ما در مورد انتخاب بهترین نوع کارتن برای محصول شما مشاوره گرفت. و سپس از طریق سایت اسباب کارتن و یا تماس تلفنی نسبت به ثبت سفارش اقدام کرد.

طریقه ارسال :

پس از ثبت سفارش ، مشتریان ساکن اصفهان می توانند از طریق حضوری و مراجعه به انبار اسباب کارتن و یا در خواست ارسال از طریق پیک مخصوص سفارش خود را تحویل گیرند.

سفارشات بالای 1000 عدد از طریق پیک مخصوص شرکت درب منزل یا دفتر به صورت رایگان تحویل مشتریان عزیز ساکن در اصفهان می شود.

امکان ارسال سفارش برای شهرستان ها  استان های دیگر نیز وجود دارد. که پس از ثبت سفارش کارتن ها را تحویل باربری داده و درخواست ارسال به مقصد مورد نظر برای مشتری صادر می گردد.

سفارشات بالای 1000 عدد به صورت رایگان تحویل باربری مورد نظر داده می شود.