کارتن پستی اصفهان

کارتن های پستی یکی از انواع بسته بندی هایی می باشد. که با دارا بودن آخرین استادارد ایران پست داشتن محل الصاق تمبر،آدرس فرستنده و گیرنده و محل درج کد پستی با تنوع سایزی ایده آل و استاندارد.عملیات ساده سازی ارسال مرسولات پستی را فراهم کرده است.

کارتن پستی بیشتر در دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر پستی و همچنین با افزایش فروشگاههای اینترنتی مصرف دارد. و مشتریان عزیز می توانند کالا و مرسوله خود را با کمترین قیمت و سریعترین وقت ممکن بدون هیچ نگرانی تحویل دفاتر خدماتی و شرکت ها داده و با خیال راحت ارسال کنند.

فروشگاه اینترنتی اسباب کارتن که تا پیش از این ارئه دهنده کارتن های مخصوص اسباب کشی بود. با در نظر گرفتن نیاز بازار اقدام به تولید کارتن پستی نموده و به بهره گیری از تجربه 20 ساله در امر تولید کارتن و استاندارد های لازم این مدل کارتن را  در سراسر ایران اقدام به توزیع نموده است.

مشخصات فنی کارتن پستی اسباب کارتن:

  ارائه شده با چاپ ویژه و اختصاصی شرکت پست.

  کیفیت و مقاومت بالا ورق استفاده شده در تولید محصول.

  سایز بندی استاندارد انواع کارتن پستی.

  خرید کارتن پستی از اسباب کارتن به دلیل قیمت فروش مناسب کارتن و امکان مختلف بررسی کارتنهای مختلف و خرید آنها می تواند بسیار مورد توجه باشد.

  امکان درج آدرس فرستنده، گیرنده و کد پستی و دارا بودن محل الصاق تمبر و بارکد.

بارزترین مشخصه کارتن های پستی نسبت به کارتن های ساده چاپدار بودن آن می باشد.

که با توجه به این که امکان درج آدرس فرستنده و گیرنده و محل الصاق تمبر در آنها وجود دارد. بیشتر مشتریان را راغب می کند. تا برای ارسال کالا و محصولات خود از این کارتن استفاده کنند.

کارتن پستی در سایز های متنوع توزیع می گردد.

سایز های 1 تا 9 پستی با استاندارد ایران پست از سایز های متنوع کارتن پست اسباب کارتن می باشد.

ما در فروشگاه اینترنتی اسباب کارتن سعیمان را بر این گذاشتیم .که بدون وجود واسطه کارتن پستی استاندارد را با بهترین کیفیت توزیع کنیم . و علاوه بر این با قی ملزومات بسته بندی و ارسال کالا مثل سلفون و پلاستیک حباب دار و چسب را با در نظر گرفتن کمترین سود ممکن به مشتریان عزیز عرضه کنیم.

همچنین با در نظر گرفتن نیاز و ظرفیت بخش خصوصی توزیع کارتن پستی را هم به صورت جزئی و هم کلی به مشتریان عزیز عرضه کنیم.