قیمت کارتن پستی :

شاخص هایی همچون ابعاد کارتن ، چاپ روی کارتن ، جنس ورق کارتن و تیراژ سفارش داده شده تاثیر مستقیم در نحوه محاسبه قیمت کارتن پستی دارند.

ابعاد کارتن :

ابعاد کارتن شامل طول ، عرض ، ارتفاع از شاخص های محایبه ابعاد گسترده و ورق به کار برده شده در ساخت کارتن می باشد.

هر چه ابعاد گسترده کارتن کمتر باشد سایز ورق نیز کوچکتر می شود و در نهایت قیمت تمام شده کارتن کمتر در می آید. برای مثال قیمت کارتن پستی سایز 1 کمتر در می اید نسبت به کارتن سایز 2 به خاطر همین ابعاد گسترده کمتر.

جنس ورق کارتن :

ترکیب های مختلفی را می توان بر اساس کالای بسته بندی شده برای ساخت کارتن استفاده کرد. کارتن ها عموما از جنس ورق 3 لایه یا 5 لایه می باشند. که این ها نیز ترکیب های مختلفی دارند. برای مثال قیمت کارتن 3 لایه کرافت فلوت مقاوم تست نسبت به کارتن 3 لایه تست مقاوم تست بیشتر محاسبه می گردد.

این محاسبه قیمت برای کارتن 5 لایه نیز به همین صورت می باشد.

برای مثال کارتن پستی سایز 5 با جنس ورق 3 لایه کرافت مقاوم تست کمتر در می آید نسبت به 5 لایه کرافت مقاوم ایرانی ایرانی تست.

چاپ روی کارتن :

چاپ روی کارتن انواع مختلف دارد. از یک رنگ شروع می شود و تا 4 رنگ ادامه دارد. البته این فقط مربوط به کارتن های فلکسویی(چاپ روی کارتن ) می باشد. و نحوه محاسبه قیمت کارتن های لمینتی ( چاپ روی پوستر)به کل فرق دارد.

برای مثال کارتن پستی سایز 1 با چاپ تک رنگ ارزان تر می باشد نسبت به کارتن پستی سایز 1 چهار رنگ.

تیراژ سفارشی :

هر چه تیراز سفارش کارتن بیشتر باشد به خاطر ثابت بودن دستمزد تولید قیمت پایانی ارزانتر محاسبه می گردد.

برای مثال کارتن پستی سایز 1 با تیراژ 100 عدد قیمت بیشتری دارد نسبت به تیراژ 1000 عدد و بالاتر.

برای استعلام قیمت کارتن پستی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و براساس شاخص های در خواستی سفارش خود را ثبت کنید.

همچنین لیست قیمت خرده فروشی کارتن پستی در ابتدای مطلب قرار گرفته که می توانید بررسی کنید و جهت راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.