اسباب کارتن

مجموعه اسباب کارتن با پشتوانه ای 20 ساله در زمینه تولید و فروش انواع کارتن های صنعتی در سال 1398 با دغدغه جا به جایی و اسباب کشی مطمئن و منظم برای هموطنان عزیز اقدام به راه اندازی استارآپ تخصصی توزیع ملزومات اسباب کشی نموده است.

تا علاوه بر اینکه یک اسباب کشی راحت را رقم بزند. مشتریان دیگر نسبت به آسیب رسیدن به وسایل شکستنی و با ارزش خود نگران نباشند.و با خیال آسوده اسباب و اثاثیه خود را با ملزومات اسباب کشی اسباب کارتن بسته بندی کنند .

کارتن های مخصوص اسباب کشی در سه سایز استانداد با جنس ورق درجه 1 و 5 لایه تولید شده اند.

ابعاد کارتن ها  به این صورت می باشد :

 • کارتن سایز 1 (کوچک) :

هم سایز با کارتن موزی به ابعاد 35*30*50 سانتیمتر می باشد. که مخصوص حمل وسائل شکستنی ( سرویس چینی و … ) می باشد.

 • کارتن سایز 2 (متوسط ) :

ابعاد این کارتن 50*40*60 سانتیمتر می باشد . و معمولا برای وسائل برقی آشپز خانه ، قابلمه و ظروف مشابه مناسب می باشد .

 • کارتن سایز 3 (بزرگ) :

به ابعاد 35*50*70 سانتیمترمی باشد. که مناسب بسته بندی لباس، ظروف پلایستیکی آشپزخانه، لوستر و عموما وسائلی که حجم زیاد و وزن کم ،مناسب می باشد .

مشخصات ملزومات به این شرح است :

 • پلاستیک های حبابدار:

که در عرض 1 متر و طول 10 متر رول شده اند .(که مناسب بسته بندی ظروف شکستنی، پیچیدن دور گاز، یخچال و وسایل بزرگ آشپزخانه می باشند.)

 • فوم دو میل :

جهت بسته بندی قاب عکس، پچیدن دور پایه مبل ها در ابعاد 1 متر عرض و 10 متر طول می باشند.

 • چسب های مخصوص کارتن:

که از معتبر ترین برندهای تولید کننده چسب تهیه شده. و همگی 92 میکرون(بالاترین استاندارد تولید چسب) می باشند. برای محکم شدن کف کارتنها به کار میاید.

 • نخ تابیده اعلا(طناب):

از مرغوبترین و با کیفیت ترین در نوع خود می باشد.که علاوه بر چسب برای محکم کردن و قابل حمل کردن کارتن ها به کار می رود.

 • دستگاه چسب کش:

که مدلی خانگی و با طرز استفاده راحتتر از مدل های معمول در بازار می باشد. که برای کم کردن پرت چسب و استفاده راحتتر و صرفه جویی در زمان بسته بندی، مناسب می باشد.

 • سلفون استرج :

که تا قبل از اینکه روش های نوین بسته بندی و اسباب کشی مرسوم گردد. بیشتر مصرف صنعتی داشتند. ولی در روش نوین بسته بندی و اسباب کشی برای پک کردن مبلمان منزل،گاز،ماشین ظرف شویی و لباس شویی در کنار پلاستیک حبابدار وسیله ای پر کاربرد می باشد.

با استفاده از مجموع این ملزومات و کارتن های مخصوص اسباب کشی میتوان تجربه یک اسباب کشی مطمئن و ایمن را برای خود و خانواده رقم زد.

یکی از دغدغه های مشتریان این است که پس از اسباب کشی با کارتن های خود که بابتشان هزینه پرداخت کرده اند چه باد بکنند؟

در سال های گذشته به خاطر این که کارتن های موزی و کارتن های مواد شوینده و چیپس و پفک بیشتر برای اسباب کشی مصرف می شد . مشتریان مجبور بودند کارتن های موزی را به این خاطر که قابلیت جمع شدن نداشتند. و از لحاظ بهداشتی دیگر به درد نگه داشتن نمی خوردند. و کارتن های دیگر چون به خاطر جنس ضعیفشان امکان استفاده مجددشان وجود نداشت .کارتنها را دور میریختند.

ولی از خصوصیات مهم کارتن های مخصوص اسباب کشی اسباب کارتن مقاومت بالا در حین اسباب کشی و قابلیت نگهداری مجدد برای سال های دیگر می باشد .

فقط کافیست پس از اسباب کشی کارتن ها را به راحتی جمع کرده(مثل زمان تحویل) .و برای استفاده مجدد در انبار نگهداری کنید. و نگران آسیب رسیدن از طریق جذب رطوبت انبار و حین اسباب کشی نباشید.

پس مشاهده می کنید که حتی از لحاظ هزینه ای در دراز مدت کارتن های نو و سالم اسباب کارتن توجیه اقتصادی نیز دارند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی شما فقط کافیست .با ثبت سفارش از طریق تلفنی و یا خرید از سایت اسباب کارتن، کارتن های مخصوص اسباب کشی و ملزومات دیگر را درب منزل تحویل بگیرید.

 • در صورت ثبت سفارش تلفنی مبلغ پرداختی پس از تحویل کاالا از طریق دستگاه پوز سیار تسویه می گردد.
 • سفارش کارتن 15 عدد به بالا به صورت رایگان با ماشین شرکت در منزل یا محل کار تحویل داده می شود.
 • سفارش کمتر از 15 عدد کارتن از طریق پیک ( آژانس یا اسنپ) ارسال می گردد و هزینه پیک توسط خود مشتری پرداخت می گردد.

با اسباب کارتن در خانه بمانید و از اسباب کشی خود لذت ببربد.