مقاله

اسباب کشی در منزل نو

آینه قدی و بزرگ
اگر می خواهید خانه تان را بزرگتر از آنچه هست جلوه دهید استفاده از یک آینه قدی  و بزرگ می تواند شما را در این امر کمک کند، این ترفند در خانه های کوچک بسیار کاربردی است.
بهتر است پس از اسباب کشی آینه را نصب کنید.

توجه خاص به پرده ها
استفاده از پرده های کوتاه در منزلتان تا حد زیادی می توانند دکوراسیون منزل شما را بد جلوه دهند شما باید این پرده ها را با پرده هایی که تا روی زمین آمده اند جایگزین کنید تا دکوراسیون منزل تان زیبا تر جلوه دهد.
پس از اسباب کشی و چیدمان مبلمانتان از هم خوانی دکور منزلتان لذت ببرید

کابینت ها
کابینت را بسته به نوع دکوراسیون منزلتان انتخاب کنید.البته دقت داشته باشید که تغییر نوع و رنگ کابینت پس از ساخت و نصب بسیار سخت و هزینه بر است.پس بهتر است در انتخاب نوع و رنگ کابینت کاملا دقت کنید
استفاده از دو رنگ در کابینت ها به جذابیت و زیبایی دکوراسیون کمک می کند ب.مثلا  شما  می توانید کابینت های بالایی  و پایینی را با دو رنگ همخوان در نظر بگیرید . همچنین میتوانید با طراحی کابینت از منطبق بودن فضای آشپزخانه با سایر نقاط منزل خود اطمینان حاصل کنید.
قبل از اسباب کشی لازم است داخل کابیت ها تمیز شود

رنگ دیوارها
امروزه بر خلاف روال سال های قبل استفاده کامل از کاغذ دیواری منسوخ شده. معمولا دیوارها را رنگ کرده و یک یا دو دیوار را با کاغذ دیوار جلوه می دهند.
در زمان اسباب کشی مواظب باشید که به دیوارها ضربه نخورد.

طبیعت در خانه
بعد از اسباب کشی و چیدمان منزل حتما با توجه به سلیقه تان،استفاده از تعدادی گل و گیاه متوسط و بزرگ می تواند فضای خانه شما را دلنشین کند.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − ده =