اسباب کارتن

تهیه و خرید کارتن اسباب کشی در نگاه اول میتواند هزینه اضافی در حمل و نقل به چشم بیاید.اماباکمی دقت میتوان به این نتجیه رسید یک اسباب کشی نا منظم ممکن است چه خطراتی را بدنبال داشته باشد.

لوازم شکستنی، کتاب ها، وسایل خانه، لوازم ریز، لوازم کامپیوتر، تابلو ها، اطلاعات شخصی هر کدام به تنهایی نیاز به بسته بندی حرفه ای دارند. لوازم شکستنی با کوچکترین برخورد به دیوار ممکن است بشکند. لوازم ریز ممکن است با توجه به حجم بالای اسباب کشی گم شوند. لوازم سنگین تری نظیر لوازم جانبی کامپیوتر و لوازمی چون جارو برقی ممکن است با کوچکترین برخورد از کار بیافتند و یا خط و خش دار شوند.

آیا بهتر نیست تنها با سفارش چند کارتن اسباب کشی خود را از تمامی این مخاطرات دور نگاه دارید؟

کارتن اسباب کشی یک کارتن خالی و پرمقاومت است با ابعادی دلخواه که جهت قرار دادن اسباب و اثاثیه درون آن مورد استفاده قرار میگیرد.

با خرید و سفارش کارتن اسباب کشی، نه تنها وسایل و اسباب خود را از خطرات ناشی از برخورد به در و دیوار دور نگه میدارید بلکه از حمل و نقل را بر خود هم راحت تر خواهید نمود.

شرکت اسباب کارتن با تولید کارتن هایی با کیفیت بالا در سه ابعاد مختلف بزرگ(طول ۷۰عرض۵۰ارتفاع ۴۰) مناسب برای ظروف پلاستیکی ، قابلمه، البسه و…، متوسط(طول۶۰عرض۴۰ارتفاع۵۰) مناسب برای وسایل آشپزخانه و برقی و… و کوچک(اندازه کارتن موزی)(طول 50عرض 30ارتفاع 35*) مناسب برای ظروف چینی و کریستال ، کتاب ، مجسمه و…، امنیت وسایل و اسباب اثاثیه شما را تضمین خواهد کرد.

شرایط تحویل در شهر اصفهان :15عدد (3بسته) و به بالا ارسال رایگان میباشد و کمتر از 15 عدد هشت هزارتومان هزینه پیک لحاظ میگردد. و پرداخت وجه در محل تحویل کالا میباشد. ارسال برای شهرستان های دیگر در سراسر کشور توسط اتوبوس انجام می گردد. جهت سفارش و اطلاع از قیمت به بالای صفحه (ثبت سفارش) ویا با تلفن و تلگرام در ارتباط باشید.